Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj rekreačný domček na pozemku 800 m2, vhodnom na výstavbu ďalšieho domu

Medzianky
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj rozprávkový malý domček o výmere 21 m2 s terasou 24 m2, vhodný na bývanie pre jednu osobu, prípadne pár. Nachádza sa v obci Medzianky, neďaleko od odbočky reštaurácie Lietadlo, 4 km pred Hanušovcami, 17 km od Prešova. Skvelé dopravné spojenie, ak hľadáte túto lokalitu. Pozemok k domčeku má 800 m2, skvelé aj pre majiteľov zvieratiek, ktorí majú problém s bývaním v byte. Obec Medzianky je v tichom pokojnom prostredí, obklopenom prírodou.  Domček je napojený na elektrinu, obecnú vodu, a odpad má riešený formou žumpy.  Ohrev vody je bojlerom, varenie na indukčnej varnej doske, podlahové kúrenie. Internet je možné zaviesť od lokálneho dodávateľa optického pripojenia, ktorý má v obci svoje prípojky. 

Domček bol postavený v roku 2023 a ide o nízkoenergetický montovaný dom so sendvičovou konštrukciou, zateplený pir panelmi s upravenou vonkajšou fasádou. Je rozdelený do dvoch častí, na ľavej strane sa nachádza kúpeľňa, v nej je priestranný sprchovací kút 80 x 120 cm so závesom, sprchovým setom s ručnou sprchou aj dažďovou hlavou, WC, práčka, umývadlo na doske, zrkadlo s poličkou, kôš na prádlo, bojler. Vetranie pomocou okna. 

Pred kúpeľnou je osadená malá kuchynská linka s drezom, pod pracovnom doskou chladnička s malým mraziacim boxom v retro dizajne, indukčná varná doska, skrinky. 

Vedľa kuchynskej linky rozkladací gauč a v pravej časti domu sa nachádza priestor na spanie - veľký pohodlný matrac na rošte 160 x 200 cm, perináč,  oproti gauču stôl a 2 stoličky, ďalej stojanový vešiak na oblečenie, vešiakový panel na stene. Domček sa predáva zariadený ako na foto, s výnimkou vybavenia, ktoré sa nachádza v kuchynskej linke.  

Pred domčekom je panelová betónová terasa na vonkajšie sedenie, na ktorú pohodlne položíte exteriérový nábytok. Je tam dostatok priestoru pre slnečník, alebo navŕtanie markízy a na pozemok si môžete umiestniť aj záhradný domček, miesta je tam dosť. Okolo celého pozemku sú vysadené rýchlorastúce stromčeky.  

V domčeku je všetko nové, niektoré retro prvky vo forme zreštaurovaných kusov nábytku dodávajú tejto chalúpke zvláštne čaro. Je presvetlený, žiarivý, útulný a hlavne je tam ticho ako v raji a božský pokoj. Vonku budete počuť zurčanie potôčika.  

Pôda je úrodná, na pozemku je slnko takmer celý deň, dariť sa bude vysadenej zelenine aj kvetom. Aktuálne sa tento domček prenajíma cez booking, na krátkodobé pobyty. Voľný od leta, po kúpe ho môžete využívať a peniaze z krátkodobého prenájmu už môžete použiť na zveľaďovanie a vo voľných termínoch si užívať tento domček sami. Zakázky môžu byť zrušené, ak sa Vám to nehodí. Táto téma môže byť predmetom komunikácie na obhliadke. Po zápise na katastri, na ktorý práve prebieha príprava (zápis nového rekreačného domčeka na katastrálnu mapu) bude možné čerpať na dofinancovanie kúpy aj menší úver (na rekreačné nehnuteľnosti maximálna doba splácania 8 rokov). Dohoda na cene je pre seriózneho záujemcu možná. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
800 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
21 m2
Zastavaná plocha:
45 m2
Podlahová plocha:
21 m2
Stav:
novostavba
Počet izieb:
1
Energetická náročnosť budovy:
Nízkoenergetický
Typ budovy:
predvyrobené alebo montované
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Terasa:
áno
Rok výstavby:
2023
Celková plocha:
21 m2
Terasa plocha:
24 m2
Počet terás:
1
Vykurovanie - podlahové:
áno

Pozrieť na mape