Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Budova na podnikanie - dom uprostred obce Harhaj, okres Bardejov, čiastočná rekonštrukcia

Harhaj
52 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj veľmi zaujímavý objekt v obci Harhaj. Bola to bývalá budova Jednoty, kde bola predajňa. Na LV vedená ako ubytovacie zariadenie. V roku 2015 bola táto budova rekonštruovaná na účel pizzerie, ktorá bola do Covidu veľmi úspešná - sedenie vonku - stoly, slnečníky, sedenie vo vnútri, reštaurácia na obsluhu vo vnútri, pizza pec, výčap, bar, káva, obsluha vonku a roznáška do okolia 12 kilometrov. Počas covidu bol podnik zatvorený a majiteľ sa rozhodol začať rekonštrukciu na účel bývania, čomu nasvedčujú aj fotografie s aktuálnym stavom. 

Budova vyžaduje rekonštrukciu nielen zvnútra, ale aj zvonku. Šírka budovy jetakmer na celú šírku pozemku, za domom je ešte malý pozemok, na ktorý sa však autom nedá dostať, len úzkym prechodom peši, medzi múrom budovy a plotom je len trochu viac ako meter . Na účel využitia zadnej časti pozemku by bolo potrebné vytvoriť z jednej alebo druhej bočnej časti budovy prejazd. Murivo je uspôsobené tak, že je to možné z oboch strán. 

Táto budova je veľmi perspektívna na budúce podnikanie. Obyvatelia obce by chceli predajňu s potravinami, alebo späť nejakú prevádzku na stravovanie. Starosta to veľmi podporuje, prípadný záujem budúceho kupujúceho je možné konzultovať priamo na obci. 

Za túto cenu je to aj zaujímavý rodinný dom - preklasifikovanie na rodinný dom je možné, nakoľko už vznikla kuchyňa s obývačkou, rodinná kúpeľňa, a ostatné veľké priestory je možné rozčleniť na 3 až 5 rozmerovo komfortných izieb. Rozmery budovy sú 10 x 14 metrov. So zmenou účelu užívania stavby Vám taktiež pomôžeme. 

Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414. Dohoda na cene je pre seriózneho záujemcu ešte možná. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
140 m2
Úžitková plocha:
140 m2
Plocha pozemku:
400 m2
Zastavaná plocha:
140 m2
Podlahová plocha:
140 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Počet kúpeľní:
1
Inžinierske siete:
áno
Materiál:
tehla

Pozrieť na mape