Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Veľký rodinný dom s dvomi samostatnými bytmi, hospodárska budova, 2x plechový sklad a nádherný veľký pozemok

Prešov
309 000 €
podľa znaleckého posudku
  • top

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj tento dom vhodný na okamžité bývanie na prvom poschodí, kde sa nachádza lukratívny 4 izbový byt o výmere 140 m2. Vstup do tohto bytu je z dvora, hore schodmi vystupujeme do zádveria, a z neho do predsiene, z ktorej sú vstupy do 4 samostatných izieb a veľkej kuchyne. Taktiež sa tam nachádza plnohodnotná priestranná kúpeľňa a WC.

Dom sa nachádza v strede obce, na ulici Železničná, je vzdialený cca 300 m od zastávky MHD Fintická. Táto nadstavba so 4 izbovým bytom bola postavená v roku 2000. 

Na vyvýšenom prízemí rodinného domu sa nachádza 3 izbový plnohodnotný byt o výmere 106 m2, interiér po čiastočnej rekonštrukcii, stavba bola postavená v roku 1957. Vstup do bytu je z prednej časti domu, za ním sa nachádza zádverie, z ktorého sa vchádza do predsiene, a z nej sú vstupy do kuchyne, 3 samostatných izieb, kúpeľne a komory. Oba byty majú samostatné vstupy, vlastné meranie spotreby vody, elektriny a plynu a vlastné vykurovanie. 

Dom je podpivničený, podzemné podlažie slúži ako skladové zázemie. 

Na pozemku sa ďalej nachádza hospodárska budova, ktorá s domom nemá vnútorné prepojenie a pozostáva z troch samostatných priestorov, sprístupnených z dvora - letná kuchyňa so špajzou, garáž pre jedno auto a sklad. Táto budova s plochou strechou má výmeru 62 m2 a je staticky vhodná na postavenie ďalšieho podlažia, kde by mohol vzniknúť ďalší obytný priestor. 

Pokračovaním hospodárskej budovy zo severozápadnej strany je veľký plechový sklad. Ďalší plechový sklad, v ktorom bola garáž pre nákladné auto, sa nachádza na ľavej strane pozemku. Pomedzi plechové sklady je prechod na pozemok veľkorysej výmery (viac ako 600 m2), ktorý sa používa na pestovanie zeleniny. Na konci pozemku sa nachádza železničná trať, po ktorej chodí vlak z Prešova do Bardejova. Za železničnou traťou sú už len lúky. 

Tento dom má všestranné využitie ako dvojgeneračný, firma, podnikanie aj s väčšími autami, nakoľko množstvo priestoru a jeho využitie je variabilné. Taktiež je možné vytvoriť niekoľko samostatných nových bytových jednotiek, alebo priestorov na prenájom (3 izbový byt v pôvodnom stave je možné rozdeliť na 2 byty, z hospodárskej budovy 1 na prízemí a 1 na poschodí, alebo iné varianty - prestavba skladov, prípadne výstavba na zadnom pozemku).

4 izbový byt na 1.poschodí je svojimi rozmermi a stavom výnimočný a ostatné úpravy a príprava na podnikanie môžu byť realizované z pohodlia obývanej nehnuteľnosti.  

Tento dom pre jeho polohu, stav, skvelé dopravné napojenie jednoznačne odporúčam. Dom je kúpou ihneď voľný, bez tiarch, vhodný aj na okamžité čerpanie hypotekárneho úveru. 

Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1236 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
330 m2
Zastavaná plocha:
200 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Počet izieb:
8
Energetický certifikát:
žiadne
Energetická náročnosť budovy:
Klasické materiály
Typ budovy:
tehla
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Garáž:
áno
Pivnica:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Rok výstavby:
1957
Rok poslednej rekonštrukcie:
2015
Rok kolaudácie:
2000
Počet poschodí od prízemia vyššie:
2
Celková plocha:
330 m2
Počet garáží:
2
Pivnica plocha:
105 m2
Počet pivníc:
4
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku - studňa:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno
Internet:
áno

Pozrieť na mape