Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

NOVOSTAVBA 4 izbového domu s pozemkom 500 m2 a prístupovou cestou v mestskej časti FINTICE-GRIBĽOVEC

Fintice
256 434 €
  • Slnečný
  • Pekný výhľad
  • Tiché prostredie
  • MHD
  • Škola, škôlka

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v časti Gribľovec, ktorá je novovzniknutou štvťou obce Fintice, a nachádza sa ešte pred vstupom do obce Fintice, hneď za Nižnou Šebastovou. V tomto príjemnom prostredí novostavieb rodinných domov, ktoré je obklopené prírodou, vznikne ďalšia ulička s niekoľkými rodinnými domami.
Budúce vybavenie pozemku sieťami počas výstavby - elektrina, pripojenie na mestskú vodu aj kanalizáciu.
Výstavba rodinného domu začala v apríli 2023.
Realizácia stavieb - uzavretá hrubá stavba - 3-4 mesiace, holodom 6 mesiacov. Možnosť dohody dokončenia na kľúč.

Rezervácia je možná ihneď, výška rezervačnej zálohy je 6% z kúpnej ceny.
Realizácia ďalších úhrad bude po posúdení finančných možností budúceho kupujúceho, nakoľko je možných niekoľko modelov financovania. V prípade postupného financovania výstavby je možné zakladať rozostavanú stavbu až po dokončení základovej dosky a vytiahnutí múrov do 1 metra. V tom prípade je predtým nutné založenie ďalšej nehnuteľnosti do úveru. Podrobnosti upresníme pri obhliadke.

Holodom:
Cena bez DPH - 212.695,- €
Cena s DPH - 256.434,- €
Možnosť odpočtu DPH.

Cena zahŕňa:
Stavba je z Ytongu, obvodové murivo hrúbka 300 mm, zateplenie polystyrén 16 cm, omietky štuk.
Okná izolačné trojsklá Rakystav, 1 stranná farebnosť - z vonkajšej strany vo farbe, z vnútornej strany biele.
Príprava na tepelné čerpadlo alebo elektrokotol, výber je podľa rozhodnutia budúceho kupujúceho, oba systémy zabezpečujú ohrev vody a kúrenie - podlahové teplovodné (HERZ).
Komín bude pripravený na kozub Schiedel Stabil 180mm. Strecha PVC fólia 1,5 mm.
Podlahy – podlahový polystyrén a poter. Biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - Primalex Projekt. Dokončená elektroinštalácia, zásuvky a vypínače podľa projektu.
Dispozícia domu od vstupných dverí: predsieň, samostatné WC s umývadlom, vstup do centrálnej časti domu, v ktorej sa nachádza chodbička smerujúca doprava a doľava.
Hneď v strede sa nachádza rodinná kúpeľňa o výmere cca 10 m2, je vybavená prípravou na vaňu, murovaný sprchovací kút so žľabom, umývadlo, príprava na osadenie práčky a sušičky, plus miesto na kotol.
V pravej časti domu - ktorá je vlastne pohľadovou stranou zo vstupu na pozemok - sa nachádzajú 2 priestranné izby (detská, pracovňa) s dostatkom priestoru na vstavané skrine a francúzskymi oknami s otváracími balkónovými dverami. Veľkosť oboch izieb cca 13 m2.
Rodinná kúpeľňa má skoro 10 m2, je vybavená prípravou na vaňu, murovaný sprchovací kút so žľabom, umývadlo, príprava na osadenie práčky a sušičky, plus miesto na kotol.
V ľavej časti domu vstupujeme do veľkého otvoreného priestoru obývačky s kuchyňou o výmere 37 m2, z kuchyne je vstup do špajze - 2 m2, z obývačky výstup vonku a taktiež samostatne na terasu. Z obývačky sa vstupuje do spálne, s dostatočne veľkým priestorom na šatník, celkovo 16 m2. Pôdorys vo vysokom rozlíšení na požiadanie odošlem mailom.

Pre záujemcov o uzavretú hrubú stavbu, v ktorej dokončení chcú pokračovať v ďalšej realizácii interiérov sami, je možnosť zakúpiť si ju v týchto cenách:
Cena 155.365,- € bez DPH, resp. 186.438,- € s DPH. Možnosť odpočtu DPH.

Všetky ceny sú vrátane pozemku, veľkosti pozemkov od 501 m2, plus 165 m2 podiel na prístupovej ceste, ktorá je obslužnou komunikáciou pre všetky rodinné domy, ktoré tu budú postavené. Špecifikáciu presnej výmery pozemku upresníme podľa voľby záujemcu, v ktorej časti projektu chce mať umiestnený svoj budúci rodinný dom.

Hypotéku na mieru Vám sprostredkujeme spolu s rezerváciou tejto nehnuteľnosti.
Viac info, videá pozemku z dronu, viac foto a virtuálnu prehliadku hotového zariadeného domu nájdete na stránke www.domygriblovec.sk. Pre bližšie info a termín obhliadky pozemku, na ktorom bude stáť tento rodinný dom volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
103 m2
Plocha pozemku:
501 m2
Zastavaná plocha:
132 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
nie
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
plánuje sa
Terasa:
áno
Terasa plocha:
14 m2

Pozrieť na mape

Virtuálna prehliadka